O mně

Jmenuji se Vojtěch Bouřil, jsem daňový poradce číslo 5861 a jeden z nejmladších členů Komory daňových poradců České republiky.

Svým klientům nabízím komplexní služby v oblasti účetnictví a daňového poradenství. Každý z mých klientů je jiný, proto je pro mě důležitý zejména individuální přístup a optimální nastavení vzájemné komunikace. Dle mého názoru jsou právě komunikace a vzájemná důvěra mezi poradcem a klientem jedněmi z nejdůležitějších faktorů dobrého daňového poradenství.

Má cesta k daním začala poměrně náhodou před pár lety po dokončení Gymnázia J. S. Machara v Brandýse nad Labem, kdy mě poté osud zavedl na Fakultu financí a účetnictví na VŠE, přesněji na obor Zdanění. Při studiu jsem zjistil, že účetnictví a daně jsou obor, kterému se chci v budoucnu věnovat a zejména se v něm dál rozvíjet. Tento pocit jsem si utvrdil i při dvouleté pracovní zkušenosti v účetní kanceláři, stále zatím v rámci bakalářského studia.  Ihned po úspěšném zakončení studia jsem na podzim 2022 jako nejmladší daňový poradce v republice složil náročnou kvalifikační zkoušku na Komoře daňových poradců České republiky. Při práci v tak dynamickém oboru, jako jsou daně, ovšem jedna kvalifikační zkouška zdaleka nestačí. Z toho důvodu se vzdělávám neustále dál, abych Vám zajistil, co nejlepší služby pro Vaše podnikání.

Budu se těšit na Váš kontakt a případnou nezávaznou schůzku, ať už někde v kavárně, nebo online.

Vojtěch Bouřil

Certifikace